Vi utvecklar marknadsledande
varumärken från idé till färdig produkt.

Vi ser möjligheter, utvecklar teknik och behåller ägandet över tid.

Vi är Nettbureau

Zryan Amin

Innehållsansvarig, Sverige

zryan@nettbureau.se

Helene Øie Esparza

Innehållsansvarig, Norge

helene@nettbureau.no

Kim Arne Hammerstad

Journalist / Innehållsproducent

kim@nettbureau.no

Victor Horn

Journalist / Innehållsproducent

victor@nettbureau.se

Ola Magnus Idland

Marknadsansvarig

ola@nettbureau.no

Dag Kättström

Journalist / Innehållsproducent

dag@nettbureau.se

Sondre Lefsaker

Full-stack webbutvecklare

sondre@nettbureau.no

Siglinde Lunde

Kommunikationsansvarig

siglinde@nettbureau.no

Ingunn Mjønerud

Journalist / Innehållsproducent

ingunn@nettbureau.no

Nora Geard Nygaard

Journalist / Innehållsproducent

nora@nettbureau.no

David Oliva

Country Manager, Sweden

david@nettbureau.se

Haakon Resaland

Analytiker / Affärsutvecklare

haakon@nettbureau.no

Åsmund Bryne Retterstøl

Full-stack webbutvecklare

aasmund@nettbureau.no

Gjermund Stensrud

Journalist / Innehållsproducent

gjermund@nettbureau.no

Fredrik Tveit

Designansvarig

fredrik@nettbureau.no

Kristian Vinkenes

Utvecklingsansvarig

kristian@nettbureau.no

Tuva Ødegård

Front-end utvecklare

tuva@nettbureau.no

Anders Øie

Affärsansvarig

anders@nettbureau.no

Gulbrand Øverbye

Produktansvarig

gulbrand@nettbureau.no

Sindre Øverås

Säljansvarig

sindre@nettbureau.no

(+47) 936 17 505

Xaris Amanatidis

Internationell produktutvecklare

xaris@nettbureau.se

Kontakta oss
hej@nettbureau.se

#officelife